Życie jest talentem powierzonym nam, abyśmy go przemieniali i pomnażali, czyniąc z niego dar dla innych. Jan Paweł II 

www.wiemiumiem.pl/HITY

Hity przez pokolenia - edycja 2014 zakończona!

Efektem jest płyta HITY PRZEZ POKOLENIA, na której znalazło się 15 superprzebojów z lat 50', 60' i 70-tych. Wszystkich młodych, utalentowanych artystów prosimy o śledzenie tej strony. Mamy nadzieję, że na wiosnę uda nam się rozpocząć przygotowania do nagrywania drugiej płyty :)  

archiwum

Zapraszamy młodych wokalistów, którzy kochają się w przebojach własnych rodziców i dziadków. Przygotowaliśmy aranżacje 15 polskich superhitów, które powstały, gdy Was jeszcze nie było na świecie ;) Zamierzamy wydać je na płycie z Przebojami Dojrzałego Pokolenia. Czy chcesz zaśpiewać któryś z tych utworów i udowodnić, że muzyka łączy pokolenia?

Koncert promocyjny planujemy 5 października 2014 podczas I Gdańskiego Międzypokoleniowego Forum Talentów. Będzie ono częścią Dni Seniora w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdańsku. Nagranie płyty jesienią 2014. Będą również teledyski umieszczone w Internecie. 

Co masz zrobić?

Obok zamieszczamy podkłady muzyczne do wszystkich utworów, które znajdą się na płycie. Przygotował je znakomity muzyk i aranżer Łukasz Kluczniak. Obok znajdziesz linki na oryginalne wykonania. 
  1. Zapoznaj się z tym repertuarem. 
  2. Wybierz dwa dowolne utwory i ściągnij aranżacje na komputer.
  3. Ćwicz z aranżacjami, konsultuj się z bliskimi osobami, poproś o radę fachowców.
  4. Gdy będziesz gotów, zarejestruj swoje interpretacje w jakikolwiek sposób - jakość nie gra roli !!!
  5. Nagrania prześlij w formie dowolnej: na maila biuro@wiemiumiem.pl lub na płycie CD na adres Fundacja WIEM I UMIEM; 80-299  Gdańsk; ul. Penelopy 4. 
  6. Do nagrań dodaj kilka słów na swój temat. Mile widziane zdjęcia, mogą być filmiki z YouTube czy inne ciekawe materiały pokazujące Twoją osobowość i umiejętności wokalne. 

Ostateczny termin nadsyłania nagrań upływa 15 września 2014 !

Osoby, które zdecydują się na nadesłanie swoich propozycji zobowiązują się, że jeśli zostaną zaproszone do projektu, wezmą udział w koncercie promocyjnym płyty, który odbędzie się  5.10.2014 w Gdańsku. 

Uwaga: Ponieważ płyty nie są przeznaczone do sprzedaży, udział artystów jest również nieodpłatny. Gwarantujemy natomiast egzemplarze autorskie! Szczegóły w korespondencji i w umowie, którą podpiszą pełnoletni artyści lub ich rodzice.  

FINANSOWANIE:

Hity przez pokolenia - oryginalne i najpopularniejsze wykonania
Kreator stron internetowych - strona bez programowania