Życie jest talentem powierzonym nam, abyśmy go przemieniali i pomnażali, czyniąc z niego dar dla innych. Jan Paweł II 

"Z moimi dziadkami nie można się nudzić" 
GALA FINAŁOWA

Jednym z pierwszych działań w ramach projektu MOJA PASJA - PODAJ DALEJ! było przeprowadzenie międzyszkolnego konkursu „Z moimi dziadkami nie można się nudzić”. Wzięło w nim udział niemal dwustu młodych ludzi, uczących się w szkołach Gdańska - Osowej, którzy przy pomocy talentów plastycznych i literackich prezentowali zainteresowania swoich dziadków.

14 XII 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 81 podczas dorocznego spotkania opłatkowego, odbyła się gala finałowa konkursu. Brało w niej udział około 300 osób w tym przedstawiciele kluczowych instytucji naszej dzielnicy. Specjalnie dla dziadków przygotowano autorski spektakl jasełek, w którym wykorzystano wątki współczesnych relacji dzieci, rodziców i wnuków. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród laureatom, którzy odbierali je razem ze swoimi dziadkami. 

Ci ostatni otrzymali w prezencie książeczkę „Jesteśmy potrzebni”, zrealizowaną na potrzeby projektu. Przeżyliśmy wiele wzruszających chwil w czasie których pokolenia niewątpliwie integrowały się i wzajemnie inspirowały. 

Obejrzyj klip filmowy z GaliGala dofinansowana
przez: 

Kreator stron internetowych - strona bez programowania