Życie jest talentem powierzonym nam, abyśmy go przemieniali i pomnażali, czyniąc z niego dar dla innych. Jan Paweł II 

Od razu widać po kim Konrad Bielecki odziedziczył swój talent plastyczny. Dzięki niemu i jego babci świat staje się piękniejszy.

Ala Brzyska z IIIf odkrywa radość bycia perfekcyjną panią domu. Ciaska upieczone z babcią smakują najlepiej. 

Filip Lukas z IIh razem z dziadkiem Czesławem obserwuje przyrodę na spacerach. Uczy się jak ją szanować i doceniać prawdziwe piękno.

Zosia Szwast z II h chętnie odwiedza z dziadkiem Krystynem teatr "Miniatura" w Gdańsku. Ta pasja zostanie w niej pewnie na zawsze.  

Matylda Bieschke z IIe od swoich dziadków uczy się jak odróżniać dobre grzyby od trujących. Kiedyś tą samą wiedzę przekaże zapewne swoim wnukom ;) 

Dziadkowi Mateusza Zagrywej mozna pozazdrościć kondycji i pasji. To dzięki niemu wnuk będzie zapalonym miłośnikiem górskich wędrówek. 

PASJE NASZYCH DZIADKÓW (2)


Dziadek Jakuba Danieluka dba o ogród z zapałem. Wnuk niecierpliwie czeka, żeby pójść w jego ślady. W pięknym otoczeniu najlepiej wypoczywają ludzie i zwierzęta.  

Powszechnie wiadomo, ze zbieranie grzybów to pasja wielu naszych dziadków. Maksymilian Kłos uczy się jak to robić i wychodzi mu coraz lepiej. 

Lena Czarnecka z IId kocha wędrówki ze swoimi babciami. Bez nich świat nie byłby tak wspaniały.  

Adam Chmielewski na jednym obrazku narysował siebie, babcię, dziadka i tatę. Zgadnij kto jest kto!

Babcia Oliwki Wac zna najpiękniejsze zakątki w parku. Wnuczka uczy się, jak ważny jest czas spędzony z rodziną i najbliższymi.  

Agatka Piotrowska z IIa cieszy się gdy może wędrować ze swoimi dziadkami i podziwiać rodzime krajobrazy.  

3 4 5 6 7 8  >>

Okazuje się, że nie tylko chłopcy chodzą na ryby. Beatka Gackowska zaraziła się tą pasją od babci.  

Ola Borzymowska wie dzięki czemu jej dziadkowie czują się młodzi i szczęśliwi. Wspólne spacery po parku, rozmowy i dobry humor - tego można się od nich uczyć.

Bartek Wyszomirski z dziadkiem Zbyszkiem rozgrywają zacięte mecze piłkarskie. Ciekawe kto strzela więcej bramek.

Jaka radość mieć wspaniałych dziadków. Kwiaty rozkwitają pod nogami a serce wypełniała wiosna. Wie o tym Marcel Zwara z IIa.

Bartek Guraba lubi chodzić do parku ze swoimi dziadkami. Czas szybko mija w miłym towarzystwie na tle kolorowej i wesołej przyrody.  

Karolina Dróżdż najlepiej czuje się gdy cała rodzinka jest razem. W pięknym otoczeniu, pod kierunkiem dziadków wspólnie bawimy się i odpoczywamy.

3 4 5 6 7 8  >>
Kreator stron internetowych - strona bez programowania