Życie jest talentem powierzonym nam, abyśmy go przemieniali i pomnażali, czyniąc z niego dar dla innych. Jan Paweł II 

Życie dziadków Estery Laskowskiej (IIa) jest ciepłe i kolorowe. Pewnie dla tego, że mają taką fajną wnuczkę!

Estera Laskowska chętnie spędza czas z dziadkami na łonie natury. Jest kolorowo, smacznie i pachnąco. Słoneczko na niebie i w sercu Esterki też. 

Wiktoria Signowska (IIa) ma dziadka, który lubi porządek i potrzefi o niego zadbać.

Dziadek Kamila Bednarza, wie jak sprawić radość swojemu wnukowi. Spacer z ulubionym czworonogiem zakończony ucztą lodową - mniam!

Michał Śleszycki z II klasy jest smakoszem babcinych wypieków. Widząc uśmiech wnuka babcia stara się jeszcze bardziej bo lubi sprawiać radość innym.

Kuba Danieluk i jego babcia mają swoją ulubioną trasę wycieczki. Ciekawe co tym razem przyniosą ze sobą...

PASJE NASZYCH DZIADKÓW (1)


Nie ma to jak u dziadków Mateusza Matraszka (IIa). Gorąca atmosfera i milutki kiciuś do pogłaskania. Wszyscy weseli i zawsze mają co robić w wolnym czasie. 

Marysia Stola z IIc uwielbia czytać książki z Babcią Danutą. Wspólna lektura porusza wyobraźnię i dostarcza świetnej zabawy.

Kto tak pięknie puszcza latawce? Dziadek Zuzi Kalki z IIe. Zuzia cieszy się, że może tak ciekawie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności. 

Babcia Hani Rapsiewicz wprost nie potrafi usiedzieć w miejscu. Jej aktywność i dbanie o piękno otoczenia to przykład dla całej rodzinki. 

Michał Nowowiejski z IIa lubi towarzyszyć dziadkowi w pracach ogrodowych. Czasem trzeba sporo się natrudzić aby ogródek wyglądał pięknie. 

Jeśli na ryby to tylko z dziadkiem Markiem - obfity połów zapewniony! Wie o tym Mikołaj Jasiak z IIIa. Pięknie o tym opowiedział przy pomocy kredek i plasteliny. 

2 3 4 5 6 7 8  >>

Nie ma to jak nordic walking! - twierdzi babcia Zuzi Dąbrowskiej z IIa i jak widać znakomicie sobie radzi w terenie. 

Asia Tomaszewska lubi ruch i zabawę na świeżym powietrzu. Oczywiście najchętniej w towarzystwie swojej babci.

Dziadek Oliwiera Orfina wciąga wnuka w swoją pasję wędrowania po łąkach i lasach. Dziadek wie, że ruch na świeżym powietrzu potrzebny jest każdemu pokoleniu.

Maksymilian Kłos z IIa chętnie wybiera się z dziadkiem na ryby. Profesjonalny sprzęt i dobry humor gwarantują świetną zabawę a przy okazji relaks na świerzym powietrzu.

Lena Kuszyk dzięki swojemu dziadkowi wciąga się w pasję kulinarną. Oj przyda się to jej na przyszłość.

Konrad Bielecki z IIc podobnie jak jego dziadek i brat - kocha jazdę na rowerze. Po drodze można zobaczyć wiele pięknych miejsc no i utrzymać dobrą kondycję.

2 3 4 5 6 7 8  >>
Kreator stron internetowych - strona bez programowania